054 -6649476Logo

עקרב

ראשיbreadcrumbs-arrow
מזלות
breadcrumbs-arrow
עקרב
עקרב

עקרב

אסטרולוגיה ודית:15 נובמבר-דצמבר 14. אסטרולוגיה מערבית: אוקטובר 23-נובמבר 21.

שמש במזל עקרב באסטרולוגיה:

מזל עקרב נשלט ע״י מארס. מארס שליט מזל עקרב.עקרב הינו מזל ה-8 בגלגל המזלות ולכן שייך במקורו  לבית מס׳ 8 במפת לידה.צריך לשים לב היכן מארס נמצא אצלך במפת לידה,כי זה ישפיע כמה תכונות של עקרב יהיו מודגשות אצלך באישיות.שימו לב שלא רק מתייחסים למזל השמש אלא גם למזל האופק ומזל הירח כדי לדעת מהי כל האישיות של האדם,ולכן לא כל עקרב יהיה אותו דבר.כנ״ל גם לגבי כל שאר המזלות, כי כל 3 הגורמים האלו משפיעים עליך ולא רק גורם אחד שהוא מזל השמש.

מהי שמש באסטרולוגיה?

שמש היא הממשלה,שלטון ומערכת היחסים שלך עם הרשויות שלה טובים או רעים.השמש מייצגת את האב בחייכם ומערכת יחסים איתו,אחד האינדיקציות לקריירה שלך,חוזק עצמות אצלך בגוף.

מהו מארס באסטרולוגיה?

מארס הוא החייל באסטרולוגיה,שבא לבצע את המשימה שניתנה לו בין אם זה להילחם או להתחרות מול האויבים שלו. חוזק מארס במפת הלידה שלך יקבע אם אתה מסיים משימה בהצלחה בזמן.האם את/ה אדם תחרותי או אדם שלא מעניינת אותו בכלל תחרות. מארס הוא גם האתלט של אסטרולוגי. האם יש לאדם כושר גופני להתחרות עם אנשים אחרים. מארס הוא הכוח הפיזי שלך,כמה את/ה חזק לתת את האגרוף ולתת נוקאאוט או להגן על עצמך בשעת הצורך.

מארס שולט במזלות עקרב וטלה.אבל עקרב הוא הצד האפל של מארס כי עכשיו צריך לתת את ההתקפה הכי חזקה בניגוד לאיך שמזל טלה נלחם בגלל שהוא מאוד תחרותי.העקרב בא בהתקפת פתע לאויביו כי עקרב רוצה לנצח במשימה ואג'נדות שלו.

מהו בית מס׳ 8?

בית 8 מייצג תקומה,טרנספורמציה,תהפוכות,סודות,דברים נסתרים מן העין,ריגול,דברים קבורים עמוק באדמה,מוות,ירושות,כסף שאדם מחביא והשיג בדרך לא חוקית והגונה.

אז מי בעצם אלו עם שמש בעקרב?

זה מראה שחלק מהאישיות שלהם, היא ללכת לחקור עמוק בדברים.בגלל שעקרב מסמל כל מיני טרנספורמציה,שינוי מכל סוג כי זה במקור בית 8 באסטרולוגי: שינוי דרך המוות,תאונות,ניתוחים,דרך ירושה,דרך זכייה בהגרלה,ידע שלא כל אחד יודע כמו:סודות מדינה,מידע מודיעיני סודי חשאי  וריגול,קבלה,אסטרולוגיה.

בית 8 גם מייצג דברים מתחת לאדמה כמו:

נפט,מכרות, אבני חן וכדומה.

זה למה בני עקרב טובים בבילוש לדוגמה: אם יש ביד של בן מזל שמש בתאומים טלפון,הוא ישתמש בזה לתקשר.אבל אם מדובר באדם עם שמש במזל עקרב הוא ישאל את עצמו שאלות:מי יצר את המכשיר?

,מה יש בתוך רכיבי המכשיר?הוא יפתח את המכשיר כדי לגלות מה יש בפנים. אם יש לכם מנהל במשרד שבודק מה אתם עושים ורוצה להיות מעודכן כל הזמן - זהו אופיו של אדם עם שמש בעקרב. תנו לבני שמש במזל עקרב פרויקט הם יחקרו אותו עמוק לבסיס,השורש של הנושא לפני שיתחילו לעבוד.

כ״ל לגבי כל כוכב באסטרולוגיה במזל עקרב,אם יש לך ונוס  בעקרב- את/ה תכנס עמוק לקשר זוגי כדי לחוות את זוגיות לעומק.

מה שלא נכון לגבי מזל עקרב- שהם מאוד מינים.יותר מדויק שהם מוכנים לחוות את הצד העמוק של מיניות,למה הם מגיבים  כמו שם מגיבים ביחסי מין.הם יחקרו לאט את המיניות של עצמם. מזלות שיותר עם דרייב מיני אלו טלה, אריה ותאומים (ארחיב על זה אם תרצו במשך). הם לא חולי מין כמו שאומרים שהם אלא הם יותר חוקרים את המיניות שלהם. אם את/ה בעל שמש בעקרב, עם דרייב מיני, זה כי כנראה יש לך מארס בתאומים או באריה, או בטלה.

שמש במזל עקרב רוצים לחוות רוחניות עד הסוף בכל מיני דרכים. השמש מייצגת את האב באסטרולוגיה ולכן האב שלכם יכול לעבוד ביבוא של אבני חן לבורסה לשם מסחר, לעבוד בשדה גז, קדיחת נפט/דלק, לעבוד במכרה  ובעצם כל מה שמוצאים משאבים מהאדמה. האב יכול גם להיות עובד שב״כ,ועובד משרד הביטחון או עובד בריגול,איסוף ועיבוד מידע מודיעיני מהאויב.האב יכול להיות עובד במס הכנסה, בגלל שבית 8 עוסק ברווחים של השלטון,ממשלה. האב יכול להיות עורך דין לדיני ירושה,כי בית 8 הינו בית הירושה, לכן יש קונוטציה לרישום ,תיעוד וניהול של צוואות.

צריך כמובן לראות באיזה בית במפת הלידה שלכם, השמש ממוקמת ואיפה שליט עקרב, מארס נמצא במפת לידה כדי לדייק את עיסוק האב. אבל עיסוק האב סודי, ומתעסק בדברים מתחת לאדמה.

אם מארס חלש אצלכם במפת הלידה, כנראה שאב התעלל בכם פיזית או פסיכולוגית. אם מארס בטלה, האב היה מאוד קשוח וחינך אותך לערכים. אם מארס שלכם באריה, האב הוא דמות דומיננטית אך אוהב יחס וגם היה מעורב בגידול שלך. אז בהתאם למזל שמארס אצלך במפת לידה יהיה שינוי במערכת היחסים עם האב. צריך גם להסתכל על קייטו,זנב דרקון, כי קייטו שולט במזל עקרב ביחד עם מארס.כי זה מה שיגרום לשינוי האישיות שלך בתוך בן מזל עקרב.