054 -6649476Logo

דלי

ראשיbreadcrumbs-arrow
מזלות
breadcrumbs-arrow
דלי
דלי

דלי

אסטרולוגיה ודית:15 פבואר-מרץ 14.אסטרולוגיה מערבית:20 בינואר-20 במרץ.

מזל דלי נשלט ע״יי כוכב שבתאי.שבתאי מייצג סדר,ארגון,משמעת,חשיבה חברתית ועבודה קשה.אבל זהו מזל האוויר של שבתאי,ששולט בגדי גם בנוסף לדלי.דלי הוא הצד המדעי של שבתאי שרוצה לשפר את חברה הכללית.,כי רק בעזרת חדשנות מדעית וטכנולוגית אפשר לקדם את האנושות.

החשיבה של דלי הן המצאות טכנולוגיות שיעזרו לאנושות כמו למשל: מכשירי נייד, מצלמה שנכנסת לגוף האדם בעת ניתוח כירורגי,רובוטים,שבבים, טייס אוטומטי, חיישנים, מצלמות חכמות,מערכות מתקדמות ועוד. לאור זאת למזל דלי יש צורך להפוך את העולם למקום יותר טוב.דוגמה טובה לאדם עם חשיבה, וביצוע של מזל דלי הוא אילון מאסק,מייסד טסלה,פייפאל, spaceX,סולאר סיטי, ועוד חברות שהוא הקים ופיתח.

עכשיו הכנסנו את שמש לתמונה. השמש היא חלק מהאופי שלכם ביחד עם מזל האופק ומזל הירח.שמש היא האבא שלכם,מערכת היחסים עם האב, אגו, הביטחון העצמי.לכן חלק מהאופי האדם יהיה איך הוא ישפר,וייעל את החברה שהוא חי בה. לבני מזל דלי יש את הרצון איך לקחת משהו אחד ולהפוך אותו ליותר טוב.המזל הזה נשלט גם לא רק משבתאי אלא גם ע״י ראהו, באסטרולוגיה מערבית נקרא ראש הדרקון.ראהו,(Rahu),השולט הקרמאתי השני של מזל דלי,מייצג חדשנות,חשיבה מחוץ לקופסא וחשיבה מיוחדת שונה,טכנולוגיה כמו האינטרנט, יציאה מן הנורמה החברתית שמוכתבת, ומדע.

בגלל השליטים אלו של מזל דלי, בני מזל דלי לא ידברו על נושא שהם לא בקיאים בו או ניסו אותו.אם תציגו להם מוצר או נושא כלשהו,הם ירצו הוכחה אם זה אמיתי וייעל או לא.אם זה לא מדבר אליהם,הם יעזבו את זה בשקט וישאלו למה בזבזתי לי את הזמן.מה שקורה אז עם האופי,האגו שלהם, ששבתאי השליט שלהם, מתעסק בחשיבה חברתית לעומת זאת השמש היא כוכב עצמאי,אינדיבידואלי, חשיבה עצמית שמנהיגה.

אנשים מתבלבלים מהם כי בהתחלה יש להם חשיבה חברתית ואז הם חושבים חשיבה עצמית,אח״כ הם חושבים לעצמם שהם יודעים יותר טוב שהם צריכים תמיכה מהקבוצה והצוות שלהם.אבל השמש בדלי לוקחת אותם ומשתלטת עליהם והם אומרים ככה דברים יתנהלו לפי הסדר שלהם,כמו מפקד בצבא. בגלל זה אנשים פחות אוהבים אותם כי בהתחלה הצוות,הקבוצה שלהם  יצאו מנקודת הנחה שחושבים חשיבה חברתית אבל אותו דלי מוליך אותם לפי החשיבה האישית שלו ופה הם נכנסים לבעיות בגלל שהם חושבים שהם יודעים יותר טוב מכולם איך לעשות ולנהל דברים.

זאת הבעיה עם שמש בדלי, שהם חושבים שהם מבינים יותר טוב ורוצים שהכל ילך לפי הדרך שלהם בגלל שהם קשוחים מידי והם צריכים להירגע. שמש מזל דלי הם הממציאים,הם רוצים  לייצר מה שאף אחד לא יכול לעשות לפניהם וזה בגלל שיש להם את התמיכה משבתאי. אפילו שכוכב השמש ושבתאי אויבים אחד של השני, השמש באה לשתף פעולה עם שבתאי ליצור אנושות מתקדמת ויעילה יותר. אבל בגלל ששבתאי חושב על כולם פה יש התנגשות בין שתי האנרגיות הללו. ראהו,אויבו של השמש גם נכנס לכל זה ויוצר בעיות עם האב. יש להם מערכת יחסים מוזרה עם האב. המערכת היחסים עם האב יכולה להשתפר ולהיות במצב טוב אם יש תמיכה מכוכבים אחרים שמאזנים את כל זה בצפת לידה האישית שלכם.

אבל בד״כ האב לא ירצה לחנך את הילד או סיטואציות עם האבא שהוא נעלם בחייהם או שיש להם הרגשה שהאב לא מעורב והיה דמות אבהית בשבילהם.

יכול להיות שבמפת לידה האב נעלם וחזר פתאום או שהאב מתגורר בחו״ל או מטייל הרבה אבל היה מעורב בחייכם גידל אותכם ועזר לכם. אם יש תמיכה מצדק וממארס יכול להיות שאת/ה מאוד קרובים ואין לכם ככל ניתוק עם האב שלכם.אבל בלי תמיכה מאלו הזה לקח מהקראמה שבא לחיים שלכם.

אז אם אתם רוצים לראות את מערכת היחסים עם האב אצלכם במפת לידה, תסתכלו היכן שבתאי וראהו נמצאים.במיוחד שבתאי כי הוא השליט העיקרי במזל דלי ושימו לב באיזה בית השמש נמצאת אצלכם במפת לידה.

מבחינת קריירה,האנשים האלו אוהבים לעסוק בטכנולוגיה, במדע,מדע בתחום הרפואה. אבל בעיקר להמציא משהו חדש כי הם הממציאים של הגלגל המזלות.

אם זה לא רלוונטי אליכם מבחינת מקצוע או אישיות - כנראה שיש השפעה נוספת שמשפיעה וגרמה לכם לעסוק בתחום אחר אן להיות בעל אופי אחר כמו שאמרתי זה רק חלק מהאופי שלכם. צריך לפתוח את כל המפת הלידה שלכם כדי לדייק באישיות שלכם, במקצוע בזוגיות וכל דבר שקשור לחיים שלכם.